Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yılların tecrübesi ile En İyiyi üretiyoruz!

Afmer Kimya kanıtlanmış yangınla mücadele teknolojisi, köpük ve destek hizmetleri ile belediye, itfaiye, özel sektör ve kurumsal yangın söndürme organizasyonlarını desteklemektedir. 2003 yılından bu yana Afmer tüm dünyada bir çok yangın söndürme çalışmasına yardımcı olmuştur.

“Sektörümüzün ihtiyaç duyduğu yangın söndürme köpüğü ürünlerini en yüksek kalitede ve en hızlı şekilde üretiriz.”

- özkan ışığıbol, ceo

Misyonumuz

Misyonumuz, sektörel sorunlar için en iyi ve en hızlı çözümleri üreten, doğa ve çevre dostu ürünlerimiz ile topluma en iyi şekilde hizmet etmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize ileri teknoloji ile üretilen, performansı yüksek ürünlerimiz ile destek olup yangın mücadelesinde en hızlı ve etkili çözümleri üretiriz.

Değerlerimiz

Kaliteden asla ödün vermeden ürettiğimiz yangın söndürme ürünlerimiz ve yaptığımız saha çalışmaları ile doğayı ve toplum sağlığını önemseyen bir firmayız.

Çalışma Sürecimiz

Nasıl Çalışıyoruz?

Özel olarak geliştirilmiş teknolojiye dayanan, harika endüstriyel ürünler hazırlamak için büyük bir tesisimiz var. İhtiyaç duyulan her çeşit yangın söndürme köpüğünü uluslar arası standartlarda üretirken, aynı zamanda ihtiyaçları değişen müşterilerimiz için de yeni ürünler geliştiririz.

Ön Talep

Ürün talepleriniz için bize ulaştıktan sonra sizinle detaylı olarak ihtiyacınız olan ürünler hakkında bir görüşme yapıyor ve onaylamanız halinde üretim aşamasına geçiyoruz.

Üretim

Üretim kapasitemiz yüksek olduğu için talep ettiğiniz ürünlerimizi rakiplerimizden daha hızlı bir şekilde üretip teslimat için hazırlıyoruz.

Teslimat

Sektörün ihtiyacı olan zamanında teslimatın ne demek olduğunu iyi bildiğimiz için, size vaat ettiğimiz sürede istediğiniz ürünlerin teslimatını gerçekleştiriyoruz.